8173 PYTHON BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8173 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1560kg |
| Block | 8173 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3120kg |
| Block | 8173 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER WP |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 370kg |